خرید میکروسکوپ پلاریزان : پیشرفت در زمینه های مختلف علوم و گشایش ابوابی جدید در آن مستلزم داشتن پیش نیازهای فراوانیست که داشتن پشتکار ، دانایی و صد البته ابزاری کاربردی در میان آن ها به طرز ویژه تری خودنمایی می کنند . در موارد متعددی دیده شده است که با وجود آگاهی و علم به روز عدّه ای اندیشمند ، تنها به دلیل عدم دسترسی به ابزاری کارآمد و وسیله ای خاص ، ماحصل مطالعاتشان به بار ننشسته و از سویی دیگر رقبای خارجی آن ها با داشتن این امکانات نتیجه بمراتب بهتری گرفته اند . این مثال را که شاید بتوان آن را به مدارس کشورهای جهان سوم در

مقابل مدارس کشور های پیشرفته دنیا و حتی شرکت کنندگان این دو قشر در المپیاد های علمی بین المللی نیز نسبت داد ، نشان می دهدکه در قسمت های تئوری مدارس کشور های در حال توسعه قویتر بوده ، در حالی که به هنگام عملی شدن این دانسته ها در محیط

آزمایشگاهی – جایی که ماهیت این اطلاعات عینی شده و به نتیجه فیزیکی منجر می شوند – کشور های پیشرفته بواسطه امکانات زیر ساختی و سخت افزاری خود همواره یک قدم جلوترند ، لذا همین عامل سبب می شود که استعداد واقعی این نوابغ پس از مهاجرت یا تحصیل با امکاناتی قابل قبول شکوفا می شوند .

این مقدمه صرفاً از این جهت بیان شد که بدانیم وجود ابزار آلات دقیق و پیشرفته ، به خصوص در آزمایشگاه ها تا چه میزان حیاتی بوده و عدم ابتیاع آن ها چه خساراتی به مجموعه های تحقیقاتی می زند . به عنوان مثال در خرید میکروسکوپ پلاریزان که دستمایه فعالیت کانی و سنگ شناسان ، کارشناسان حوزه مینرالوگرافی ، فعالان حوزه سیمان و فسیل شناسان ایرانی می باشد ، ابتیاع محصولی با کیفیت از تولیدکننده ای معتبر ، اخذ ضمانت نامه ای کاربردی ، ارائه خدمات پس از فروش و به طور ویژه تعمیر و کالیبره کردن آن به عنوان اصلی اساسی مطرح است . در خرید میکروسکوپ پلاریزان یا Polarized light microscopy که شالوده آن بر اساس تابش نوری قطبیده به شئ مورد مطالعه است ، هر سخت افزاری که برای روشنایی جسم از باریکه های نور قطبیده استفاده کند بررسی می شود .

تهیه این محصول از دستان مجموعه ای که به عنوان یک متخصص – و نه تنها یک عرضه کننده – فعالیت می کند سبب می شود تا مشتری بالقوه با معرفی زمینه کاری خود ، شرح فعالیت ها و اولویت بندیش با طیفی از محصولات مورد نیازش رو برو شود که فروشنده به وی معرفی می کند و نه هر محصولی که نام خرید میکروسکوپ پلاریزان را یدک می کشد . می دانیم که میکروسکوپ های مذکور ( میکروسکوپ بیولوژی ، میکروسکوپ پلاریزان ) دارای مدل های مختلفی از قبیل مدل های عبوری یا عبوری – انعکاسی بوده که هریک بنا به نیاز مصرف کنندگان ، دارای افزونه های خاص خود می باشند ، حال چنانچه محصول خریداری شده دارای افزونه ای فیزیکی ورای نیاز های ما باشد ، در حقیقت هزینه ای صرف خرید قطعه ای بلااستفاده کرده ایم که ممکن است تا میزان نیازمندی ما اختلافی چند صد هزار تومانی داشته باشد ؛ به همین دلیل استفاده از مشاوره مجموعه ای متخصص و مجرب مانند تایسیز تجهیز در این زمینه می تواند کمک شایانی به علاقه مندان امر داشته باشد .