کرایو اسپری ازت مایع

کرایو اسپری ازت مایع : در مقالات پیشین گفتیم که کرایوتراپی به عملی گفته می شود که در آن متخصصین امر به منظور درمان ضایعات پوستی ، بیماری های دهان و لثه ، هموروئید ها و تومورهای استخوانی با سرد کردن ناگهانی سلول‌های بیماری ‌زا و انجماد این ناهمگونی ها ، در پی درمان آن ها می روند .

در این روش که نیتروژن بسیار سرد به صورت ناگهانی بر روی یک سطح افشانه می‌شود ، سطح مورد نظر یخ زده و از آنجایی که سلول‌های پوستی توانایی مقاومت در برابر این سرما را ندارند پس از چندی خشک شده و فرو می ریزند ؛ نهایتاً سطح نامطلوب ما از بین رفته و پوست جدیدی به صورت طبیعی به جای آن تولید می شود . از این روش درمانی برای تغییر رنگ پوست ، درمان سالک ، رفعضایعات پیش بدخیم ، درمان ضایعات عروقی ، بهبود ضایعات ویروسی ، از بین بردن کیست یا ضایعات توموری و بر طرف کردن زخم های هیپرتروفیک و کلوئیدی استفاده می شود .

ترازوی آزمایشگاهی

همانطور که از نام این دستگاه برمی‌آید ، ترازوی آزمایشگاهی وسیله است که با استفاده از آن می توان مواد مختلف در محیط های آزمایشگاهی را توزین نمود . البته کاربرد آن در محیط آزمایشگاه ، ساختار ، قدرت و شکل این وسیله را نسبت به سایر محصولات شبیه به آن کمی متفاوت تر است . آن ها ساخته شده اتد تا اجسام یا مواد مختلف در محیط های آزمایشگاهی را با دقت بسیار بالا و تلورانسی کم وزن ‌کنند . در این ترازوها شما دیگر شاهد اندازه های بزرگ دستگاه (همانند نمونه هایی که در مغازه های مختلف می بینیم) نخواهید بود چراکه آن ها برای کار با موادی استفاده می شوند که دارای جرم کمی بوده و بیشتر از وزن این مواد در مقیاس های زیاد ، این واحدهای کم جرم (در حد میلی گرم) است که حائز اهمیت می باشد .

قیمت میکروسکوپ نیکون e100

اگر قصد خرید یک میکروسکوپ از خانواده نیکون را داشته باشید ، بعد از بررسی توانایی ها و کیفیت نسخه های مختلف آن مهم‌ترین عامل در انتخاب شما قیمت دستگاه خواهد بود . برای مثال در میان میکروسکوپ های بیولوژی ، مناسب بودن قیمت میکروسکوپ نیکون e100 برای کسانی که این محصول را برای خرید انتخاب می کنند جذاب خواهد بود . این دستگاه مناسب استفاده جهت محیط های آزمایشگاهی ، کار در کلینیک های پزشکی و مراکز تحقیقاتی است . کیفیت بالای این میکروسکوپ و نام کشور سازنده (ژاپن) روی این محصول دلیلی خواهد بود تا هر متقاضی برای این دستگاه ها را ترغیب به خرید e100 بکند . این افراد برای تهیه دستگاه پس از سخت گیری های شدید روی کیفیت و دوام محصول در نهایت به مرحله خرید و پرداخت پول برای آن خواهند رسید . بیشتر افراد در این مرحله

ویژگی میکروسکوپ پلاریزان

ویژگی میکروسکوپ پلاریزان  : کنجکاوی انسان منجر به اختراعات بزرگی ‌شده است که میکروسکوپ یکی از آن‌هاست . شاید شروع این انقلاب بزرگ در روند علم زمانی به وقوع پیوست که انسان متوجه شد که یک قطعه کریستال می‌تواند تصاویر را بزرگ‌تر کند . آزمایشات با قطعات مختلف شیشه و کریستال آغاز شد و در نهایت منجر به تکامل میکروسکوپ شد . گرچه "آنتونی فان لیوون هوک" هلندی به ‌عنوان پدر میکروسکوپ شناخته‌ می شود اما شاید بتوان افتخار ساخت نخستین میکروسکوپ ساخت دست بشر را به پدر و پسر هلندی ، زاکریاس یانسن و هانس داد .

انواع میکروسکوپ

بسته به منبع نور، میکروسکوپ ‌ها را می‌توان به دو دسته تقسیم کرد :

میکروسکوپ نوری : این میکروسکوپ از اشعه‌ی نور برای روشن کردن اشیا استفاده می‌کند . مانند میکروسکوپ های دیسکی و ترکیبی

میکروسکوپ الکترونی : در این نوع میکروسکوپ از پرتو های الکترون برای روشن کردن اشیا استفاده می‌شود . مانند میکروسکوپ های الکترونی (TEM) و الکترونی (SEM) . این میکروسکوپ ‌ها دارای بزرگنمایی بهتری از میکروسکوپ ‌های نوری هستند.

ترازو آزمایشگاهی ارزان

ترازو آزمایشگاهی ارزان : استفاده از تجهیرات پیشرفته با قیمت ارزان یا حداقل منصفانه و مقرون بصرفه - همواره یکی از خواسته های فعالان و متخصصین محیط های آزمایشگاهی بوده است ، چرا که علاوه بر سنگینی مخارج خرید سخت افزارهای آزمایشگاهی ، بخش عمده‌ای از افراد شاغل در آزمایشگاه های مستقل نیز دارای استطاعت مالی قابل توجهی برای خرید دستگاه های چند میلیون تومانی نبوده و از سوی دیگر دانشجویانی که از این وسایل برای انجام امور پژوهشی خود و پیشبرد تحقیقاتشان استفاده می کنند نیز هنوز به بازدهی مالی مطلوبی نرسیده اند که بخواهند در این راه سرمایه گذاری کنند ، درنتیجه برای خرید این محصولات ناچار به گشتن در پی محصولات ارزان قیمت می باشند .

نمایندگی میکروسکوپ نیکون در ایران

قبل از پرداختن به نمایندگی میکروسکوپ نیکون در ایران بهتر است تا آشنایی مختصری با این شرکت ژاپنی و تاریخچه فعالیت آن داشته باشیم . شرکت نیکون به عنوان شرکتی ژاپنی در سال ۱۹۱۷ از ادغام چندین شرکت که در زمینه تجهیزات نوری فعالیت داشتند شروع به کار کرد . این شرکت در طی سال های مختلف سعی کرد تا در رقابت با کمپانی های مطرح جهان چون زایس و لیتز از عرصه رقابت عقب نمانده و در حوزه میکروسکوپ ها ، تجهیزات نقشه برداری و دستگاه های اندازه گیری نوری نیز وارد شود . آن ها کار خود را با تولید لنزهای دوربین ها شروع کردند و هم اکنون میتوانند انواع میکروسکوپ و تجهیزات تصویربرداری را نیز تولید نمایند ، به صورتی که در عرصه بین الملل یکی از برندهای معتبر در این زمینه تبدیل شده اند .

وجود نمایندگی میکروسکوپ نیکون در ایران برای استفاده کنندگان از محصولات این شرکت بسیار حائز اهمیت می باشد ، چرا که آن ها می توانند در صورت خرابی و آسیب دیدن

قیمت میکروسکوپ المپیوس

میکروسکوپ المپیوس را می توان جزء رتبه های اوّل در بین انواع میکروسکوپ به شمار آورد ، بنابراین خریداران زیادی به سمت آن جذب خواهند شد ؛ اما نکته ای که هر خریدار در درجه اوّل به آن توجه خواهد کرد قیمت میکروسکوپ المپیوس نسبت به امکاناتش خواهد بود . در ادامه بعد از بیان تاریخچه مختصر در مورد آن به معرفی عامل های تأثیرگذار در قیمتش خواهیم پرداخت .

تاریخ میکروسکوپ ها با یک اختراع توسط یک پدر و پسر هلندی از سازندگان عینک آغاز می شود . پس از آن ، پیشرفت های بیشتری در این زمینه در انگلستان و آلمان صورت گرفت . در ژاپن در طول دوره میجی (Meiji)، میکروسکوپ تولید شد و به عنوان دستگاه بزرگ کننده تصویر به فروش می رسید . با این حال ، توان این دستگاه ها در دوره میجی از میزان عملکرد میکروسکوپ اروپایی کمتر بود . تاکاشی یاماشیتا (Takeshi Yamashita) ، بنیانگذار المپیوس ، در ساخت میکروسکوپ های ژاپنی در این کشور بسیار تأثیر گذار بود . او یک شرکت را در سال 1919 در این زمینه و بخاطر دنبال کردن رویاهای خود تأسیس کرد . ایجاد این شرکت

فروش مواد شیمیایی مرک

فروش مواد شیمیایی مرک : دنیای امروز تجارت و فعالیت های اقتصادی ، دنیای نام ها ، آوازه شرکت ها ، محبوبیت و مقبولیت مجموعه ها و تصویریست که آنان در ذهن عموم مصرف کنندگان از خود بوجود آورده اند . به عنوان مثالی ساده ، اگر محصولی در مقابل دیدگان شما قرار گیرد که فاقد لوگو و نام تجاری برند سازنده اش باشد ، به ضعم خود از ویژگی های ظاهری و فاکتورهایی که در سنجش یک محصول با کیفیت استفاده می کنید ، نمره ای به آن داده و این کالا را وسیله ای خوب و مفید و یا نا مطلوب و اضافه می پندارید . در همین رابطه چنانچه به شما گفته شود که این محصول خروجی خط تولید یک کمپانی سرشناس و نامداراست ، ناخداگاه هم نمره داده شده به آن افزایش می یابد و هم این محصول را مفید

روش کار با ترازوی آزمایشگاهی

روش کار با ترازوی آزمایشگاهی : همه کسانی که سابقه حضور در آزمایشگاه های شیمی را داشته و در آنجا به شبیه سازی پدیده ای طبیعی می پردازند به خوبی می داند که یکی از قوانین نانوشته در اینجا ، تکرار چند باره یک عمل برای رسیدن به جوابی مطلوب می باشد . افرادی که به رموز و پیچیدگی های شیمی آزمایشگاهی (و دیگر آزمایشات علمی) آشنایی نداشته باشند این تکرار را امری بیهوده دانسته و فرد آزمایشگر را به وسواس بیش از حد بر روی نتایج آزمایش متهم می کنند ؛ این در حالیست که ما به خوبی می دانیم که دلیل این تکرار چه بوده و چرا باید یک پدیده را چند بار آزمود و پاسخ یکتا و نهایی را از دل نتایج به دست آمده (خارج کردن نتایج دور از مُد آمارگیری و میانگین گیری بین سایر نتیجه ها) بیرون کشید .

میکروسکوپ پلاریزان ویکی پدیا

عبارت میکروسکوپ پلاریزان ویکی پدیا به عنوان موضوعی محبوب که اطلاعاتی کاربردی را با ساده ترین ادبیات ممکن در اختیار علاقه مندان قرار می دهد ، هم به میکروسکوپ پلاریزان اشاره دارد و هم به دانشنامه سایت ویکی پدیا ، درواقع هدف از بیان آن آشنا کردن افراد با ویژگی های این دستگاه در بطن محتویات سایت ویکی پدیا می باشد ، لذا در ادامه قصد داریم تا به معرفی این میکروسکوپ با استناد به اطلاعات این سایت و همچنین شرحی از این دستگاه با کلام مرسوم سایت ویکی پدیا بپردازیم ، اما پیش از آن آشنایی با تارنمای مذکور خالی از لطف نیست .

وبگاه ویکی پدیا یکی از دانشنامه های آزاد اینترنتی موجود در جهان است که تمامی افراد به راحتی می توانند به آن دسترسی داشته باشند . آزاد بودن آن به این معنا است که هر فرد می

اجزای میکروسکوپ نوری

اجزای میکروسکوپ نوری :

گاهی آشنایی با اجزای هر وسیله ساخت بشر و به عنوان مثال اجرای میکروسکوپ نوری ، میکروسکوپ پلاریزان یا میکروسکوپ بیولوژی می تواند نحوه استفاده از آن را برای ما راحت تر کند ، بدین منظور در این متن همراه ما باشید تا بعد از بیان تاریخچه ای مختصر درباره میکروسکوپ به معرفی اجرای آن بپردازیم .

در زمان های گذشته کوچکترین موجودات زنده ای را که افراد می شناختند تنها مواردی بود که به زحمت می شد آن ها را با چشم دید . ذهن کنجکاو بشر تنها به این کشفیات کوچک اکتفا نکرد و دائماً سوالاتی همچون این که "آیا موجوداتی از این کوچکتر وجود دارند ؟ " را در ذهن خود می پروراند . البته انسان آن

معرفی مواد آزمایشگاهی

می دانیم که آزمایشگاه به عنوان محیطی که شرایط وقوع پدیده های واقعی را در موقعیتی کنترلی و حجمی مینیاتوری شبیه سازی می کند ، فعالیت دارد . اگرچه آزمایشگاه نامیست که گستره وسیعی داشته و از شبیه سازی پدیده های فیزیکی و آزمایش های میدانی آن گرفته تا خلق مواد جدیدی از ترکیب عناصر شیمیایی ، از تحقیق بر روی بافتی زنده در علوم زیستی و زیر شاخه های بیولوژی گرفته تا ساخت و تحلیل سخت افزار های دیجیتالی و الکتریکی ، از تحقیق بر روی جسم بی جان کانی ها و سنگ ها گرفته تا بررسی ساختار خوراکی ها ، مواد شوینده ، مشتقات نفتی و حتّی مواد مخدر ، اما با این حال زمانی که نام این محیط را می شنویم بی درنگ به یاد محیط جذاب آزمایشگاه شیمی با لوله های شیشه ای قد و نیم قد ، مواد رنگارنگ ، میکروسکوپ ، شعله آتش ، جدول تناوبی عناصر ، بوی خاص و همه مشتقات آن می افتیم .

کنیستر تانک ازت

کنیستر تانک ازت ابزاری است که در کار با نیتروژن مایع و استفاده از مخزن نگهداری آن مورد استفاده قرار می گیرد ، ابزار یکه پس از مقدمه ای کوتاه به شرح آن می پردازیم .

 تانک ازت به دلیل ویژگی های منحصر به فرد این مایع به شیوه ای خاص ساخته می شود . از این تانک تحت عنوان فلاسک نیتروژن نیز یاد می کنند ، چرا که عملکردی شبیه به فلاسک های معمولی در نگهداری آب گرم دارند . سازندگان این تانک ها را به صورت دو جداره و با بدنه ای از جنس آلومینیوم با عیار بسیار بالا می سازند تا توانایی نگهداری نیتروژن را با دمای منفی ۱۹۶ درجه سانتیگراد را داشته باشد و به راحتی آسیب نبیند . همان طور که می دانید بیشتر فلاسک ها دارای بدنه دو جداره بوده تا از هدر رفت گرما یا تماس مستقیم مواد

معرفی مواد شیمیایی آزمایشگاهی

اگر شما جز افرادی هستید که به دلیل شغل خود در محیط های آزمایشگاهی کار می کنید و یا رشته تحصیلی شما به گونه ای است که با لابراتوار و مواد شیمیایی مورد استفاده در آن سروکار دارید ، معرفی مواد شیمیایی آزمایشگاهی می تواند برای شما مفید باشد . چنانچه تجربه کار با این مواد را داشته باشید حتماً مشاهده فرموده اید که آن ها در ترکیب با یکدیگر فعل و انفعالات جالبی را از خود نشان می دهند . برای مثال اگر شما تخم مرغی را درون ظرف حاوی اسید قرار دهید می بینید که پوسته کلسیمی آن به‌ راحتی درون اسید حل شده و تنها لایه ای نازک اطراف تخم مرغ باقی می ماند که می توانید از طریق آن درون تخم مرغ را ببینید . این مواد همانند سایر محصولات تولیدی انسان با درجه های کیفی مختلفی تولید می شوند ،

خرید اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی

خرید اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی

در حال حاضر هر مجتمع پژوهشی برای خرید اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی حداقل یک بار به سایت های اینترنتی که این مواد را عرضه می کنند مراجعه کرده اند تا ضمن اطلاع از قیمت ها بتوانند به آگاهی بیشتری در مورد نوع مواد مصرفی و جدیدترین مواد تولیدی در این زمینه دسترسی پیدا کند . این فروشگاه ها باعث شده اند تا قدرت انتخاب مشتری نسبت به خرید از بازار های محلی افزایش پیدا کند . در مقایسه با شیوه های سنتی خرید همچون مراجعه به بازار محل سکونت ، این بار مشتریان بدون در نظر گرفتن محل زندگی می توانند کالای خود را از سایر نقاط کشور حتی در دورترین شهرها از

خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی

خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی : اگرچه انسان در طول تاریخ خود به طرق مختلف در زمینه های گوناگون پیشرفت های چشمگیری داشته است ، اما در این راه نمی توان نقش مهم آزمایشات علمی را انکار کرد . آزمایش یا تجربه به عنوان عملی شبیه سازی که بخشی از یک کل را به نمایش می گذارد ، تحت هدایت انسان و تغییر فاکتورهای گوناگون توسط وی بر اساس هدف و اسلوبی از پیش تعیین شده در پی اثبات یک فرضیه ، رد آن و یا روشن نمودن افق هاییست که پیش از این در خفا مانده اند . این اقدامات که رابطه علّی میان متغیر های گوناگون را نمایش داده و اغلب در مورد مباحث علمی مطرح می گردد ، برای تحقق خود به مکانی نیاز دارد که با فراهم آوردن مقدمات انجام این آزمایشات ، علاوه بر اجرای آن در

کرایو اسپری نیتروژن

کرایو اسپری نیتروژن همانند تانک ازت دستگاهی است حاوی گاز نیتروژن که از آن برای درمان بیماری ها و ضایعات پوستی استفاده می شود . درمان بیماری های پوستی با این روش را به عنوان سرما درمانی نیز می شناسند . در این شیوه گاز نیتروژن با دمای بسیار پایین به طور مستقیم بر روی ضایعات پوستی اسپری می شود و بخاطر دمای بسیار پایین مواد داخل مخزن آن ها که در برخی موارد تا 200 درجه سانتی‌گراد نیز می‌رسد ، ضایعه پوستی کاملاً منجمد شده و با گذشت زمان کاملاً از بین می رود . این روش در بیشتر موارد برای از بین بردن تومورهای غیرسرطانی عوارض پوستی مناسب است چرا که سریع و بدون درد بوده و عوارض جراحی ها را به دنبال ندارد . این شیوه درمان معمولاً در مطب پزشک انجام می شود و نیاز به مراقبت های درمانی گسترده نداشته و بسیار راحت است.

فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی در شیراز

 

فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی در شیراز برای کسانی که در استان فارس و سایر شهرستان های اطراف آن ساکن هستند و حتی استان های جنوب و غرب کشور می تواند مفید و جذاب باشد . استان فارس تقریباً در ناحیه جنوب غربی کشور واقع شده است و از جهت فاصله مکانی کمترین مسافت را با استان ها ی خوزستان ، هرمزگان ، بوشهر ، کرمان ، یزد ، اصفهان و کهکیلویه و بویراحمد دارد . به عبارتی می توان گفت که استان فارس بیشترین تعداد همسایه گان استانی را به خود اختصاص داده است . شهر شیراز به عنوان مرکز این استان در دوران های صفویان ، زندیان و بوییان پایتخت بوده است . اگر به متون تاریخی نگاهی بیاندازیم می بینیم که تمام شهر هایی که زمانی پایتخت بوده اند در حال حاضر از رونق بیشتری برخوردار

میکروسکوپ بیولوژیکی نیکون E200

معرفی میکروسکوپ بیولوژیکی نیکون E200

هر پژوهشگری در رشته های زیست شناسی ، فیزیک و شیمی ابزار آلات خاص خود را دارد ولی تنها ابزار مشترک بین این سه رشته میکروسکوپ می باشد . از میان انواع میکروسکوپ ها این بار به معرفی میکروسکوپ بیولوژیکی نیکون E200 می پردازیم ، تا انتخاب دیگری را برای کارهای تحقیقاتی پیش روی شما قرار دهیم.

شرکت نیکون در زمینه تولید انواع لنز ها و دوربین های دیجیتال معروف است ؛ اما فعالیت های این شرکت به این زمینه محدود نشده و طیف وسیعی از محصولات را شامل می شود . شاید تعجب کنید وقتی که مطلع شوید شرکت تولید کننده انواع دوربین ها ی دیجیتالی بخش اعظمی از قطعات نیمه هادی موجود در کامپیوتر ها و گوشی های هوشمند را نیز تولید می کند ،

خرید میکروسکوپ بیولوژی

در خرید میکروسکوپ بیولوژی یا هر وسیله دیگری که این نام را یدک کشیده و هدف از استفاده آن بزرگنمایی تصویر اشیاست ، داشتن تصویری واضح با بزرگنمایی حداکثری هدفی مشترک است . در همین راستا ، چنانچه میکروسکوپی تصویری را بزرگ نماید اما فاقد جزئیات باشد جزئیاتی که شالوده تحقیقاتمان بوده و هدف از خرید میکروسکوپ بیولوژی مشاهده همان نکات می باشد این بزرگنمایی عملاً کمکی به پیشبرد اهدافمان نخواهد کرد .

با در نظر گرفتن این شرایط ، میکروسکوپ های نسل جدید ، محصولاتی ایده آل برای استفاده می باشند ، اما قیمت آن ها نیز محدودیتی اساسیت که نمی توان آن را نادیده گرفت . در قدم بعدی خرید میکروسکوپ بیولوژی توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت است که تنها مشاهده عناصر و مواد تحت مطالعه حتی با

اطلاعات تماس

تهران - خیابان جمالزاده شمالی نرسیده به بلوار کشاورز، کوچه نیلوفر، بن بست گلبرگ، پلاک2، طبقه2
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
تلفن:  66597680 - 021
تلفن:  66597425 - 021

به ما بپیوندید