ترازوی آزمایشگاهی چینی

ترازوی آزمایشگاهی چینی : امروزه وجود اجناس چینی در هر شاخه و زمینه ای امری طبیعی بوده و کمتر صنعت و تجارتی را می توانیم بیابیم که محصولات ساخت این کشور در آن رخنه نکرده باشند . در همین رابطه صنعت چین به عنوان تعبیر کننده مَثَل « از شیر مرغ تا جون آدمیزاد » قادر است از محصولاتی که حتی کشور های اروپایی و آمریکایی هم از ساخت آن ها عاجزند تا محصولاتی که واژگان استحکام ، زیبایی و کارایی در آن ها تعریف نشده اند را بسازد .

در همین رابطه ، بنا به اینکه بسیاری از تجّار ایرانی محصولاتی را برای ساخت یا واردات به کشور سفارش می دهند که با قدرت خرید ایرانیان همخوانی داشته و مهمتر از آن برای خودشان هم بازدهی مالی داشته باشد ، به واردات اجناسی ارزان قیمت دست می زنند .

رک تانک ازت

رک تانک ازت : می دانیم که تانک های ازت به عنوان وسایلی که محافط نیتروژن مایع هستند ، از یک سو سبب می شوند تا این ماده تبخیر نشده و داخل ظرف کیفیت اولیه خود را حفظ نماید و از سوی دیگر باعث می گردند تا کاربران با برخورد ناخواسته با آن ها ، دچار سوزش ، یخ زدگی و حتی مرگ و میر نشوند . از مقالات قبلی دانستیم که این نوع محصولات در ابعاد مختلف و با گنجایش های متنوعی که متناسب کاربردهای مخصوص به خود می باشند ساخته شده اند . به تناسب این تفاوت حجم ، هر کدام از این محصولات دارای دهانه ای با قطری تعریف شده می باشد که به کاربری ویژه هرکدام از آن ها معنا می دهد . به عنوان مثال اگر قصد داشته باشید از این محصول تنها برای نگهداری از

کرایو اسپری نیتروژن

کرایو اسپری نیتروژن همانند تانک ازت دستگاهی است حاوی گاز نیتروژن که از آن برای درمان بیماری ها و ضایعات پوستی استفاده می شود . درمان بیماری های پوستی با این روش را به عنوان سرما درمانی نیز می شناسند . در این شیوه گاز نیتروژن با دمای بسیار پایین به طور مستقیم بر روی ضایعات پوستی اسپری می شود و بخاطر دمای بسیار پایین مواد داخل مخزن آن ها که در برخی موارد تا 200 درجه سانتی‌گراد نیز می‌رسد ، ضایعه پوستی کاملاً منجمد شده و با گذشت زمان کاملاً از بین می رود . این روش در بیشتر موارد برای از بین بردن تومورهای غیرسرطانی عوارض پوستی مناسب است چرا که سریع و بدون درد بوده و عوارض جراحی ها را به دنبال ندارد . این شیوه درمان معمولاً در مطب پزشک انجام می شود و نیاز به مراقبت های درمانی گسترده نداشته و بسیار راحت است.

فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی در شیراز

 

فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی در شیراز برای کسانی که در استان فارس و سایر شهرستان های اطراف آن ساکن هستند و حتی استان های جنوب و غرب کشور می تواند مفید و جذاب باشد . استان فارس تقریباً در ناحیه جنوب غربی کشور واقع شده است و از جهت فاصله مکانی کمترین مسافت را با استان ها ی خوزستان ، هرمزگان ، بوشهر ، کرمان ، یزد ، اصفهان و کهکیلویه و بویراحمد دارد . به عبارتی می توان گفت که استان فارس بیشترین تعداد همسایه گان استانی را به خود اختصاص داده است . شهر شیراز به عنوان مرکز این استان در دوران های صفویان ، زندیان و بوییان پایتخت بوده است . اگر به متون تاریخی نگاهی بیاندازیم می بینیم که تمام شهر هایی که زمانی پایتخت بوده اند در حال حاضر از رونق بیشتری برخوردار

ترازو آزمایشگاهی A&D

ترازو آزمایشگاهی A&D

ترازو های دیجیتالی به عنوان سخت افزار هایی که قادرند تا حجم دقیق همه مواد کاربردی داخل آزمایشگاه را محاسبه کنند ، عضو لاینفک این اماکن بوده و بنا به میزان حساسیت یک کار ، هرچه خطای کمتری داشته باشند ، نتیجه بهتری نیز در خروجی آزمایشات کاربران در بر خواهند داشت . به عنوان مثال همانطور که در یادداشت های مربوط به این وسیله هم گفتیم ، در آزمایشی که جرم دو ماده شرکت کننده در واکنش با میزان تقریبی 0.01 گرم اندازه گیری شده است ، دقیقاً همان نتیجه ای را نمی گیریم که جرم این دو ماده با تقریب 0.0001 گرم اندازه گیری شده باشند ؛ چرا که طبیعیست در مورد دوم به دلیل دقیق شدن در میزان اندازه ها ، نتایج کار نیز اگر به کمیت هایی چون جرم ، حجم ، وزن و سایر متغیر های فیزیکی بیان می شود ، دقیقتر می شوند .

کرایو اسپری ازت مایع

کرایو اسپری ازت مایع : در مقالات پیشین گفتیم که کرایوتراپی به عملی گفته می شود که در آن متخصصین امر به منظور درمان ضایعات پوستی ، بیماری های دهان و لثه ، هموروئید ها و تومورهای استخوانی با سرد کردن ناگهانی سلول‌های بیماری ‌زا و انجماد این ناهمگونی ها ، در پی درمان آن ها می روند .

در این روش که نیتروژن بسیار سرد به صورت ناگهانی بر روی یک سطح افشانه می‌شود ، سطح مورد نظر یخ زده و از آنجایی که سلول‌های پوستی توانایی مقاومت در برابر این سرما را ندارند پس از چندی خشک شده و فرو می ریزند ؛ نهایتاً سطح نامطلوب ما از بین رفته و پوست جدیدی به صورت طبیعی به جای آن تولید می شود . از این روش درمانی برای تغییر رنگ پوست ، درمان سالک ، رفعضایعات پیش بدخیم ، درمان ضایعات عروقی ، بهبود ضایعات ویروسی ، از بین بردن کیست یا ضایعات توموری و بر طرف کردن زخم های هیپرتروفیک و کلوئیدی استفاده می شود .

ترازوی آزمایشگاهی

همانطور که از نام این دستگاه برمی‌آید ، ترازوی آزمایشگاهی وسیله است که با استفاده از آن می توان مواد مختلف در محیط های آزمایشگاهی را توزین نمود . البته کاربرد آن در محیط آزمایشگاه ، ساختار ، قدرت و شکل این وسیله را نسبت به سایر محصولات شبیه به آن کمی متفاوت تر است . آن ها ساخته شده اتد تا اجسام یا مواد مختلف در محیط های آزمایشگاهی را با دقت بسیار بالا و تلورانسی کم وزن ‌کنند . در این ترازوها شما دیگر شاهد اندازه های بزرگ دستگاه (همانند نمونه هایی که در مغازه های مختلف می بینیم) نخواهید بود چراکه آن ها برای کار با موادی استفاده می شوند که دارای جرم کمی بوده و بیشتر از وزن این مواد در مقیاس های زیاد ، این واحدهای کم جرم (در حد میلی گرم) است که حائز اهمیت می باشد .

قیمت میکروسکوپ نیکون e100

اگر قصد خرید یک میکروسکوپ از خانواده نیکون را داشته باشید ، بعد از بررسی توانایی ها و کیفیت نسخه های مختلف آن مهم‌ترین عامل در انتخاب شما قیمت دستگاه خواهد بود . برای مثال در میان میکروسکوپ های بیولوژی ، مناسب بودن قیمت میکروسکوپ نیکون e100 برای کسانی که این محصول را برای خرید انتخاب می کنند جذاب خواهد بود . این دستگاه مناسب استفاده جهت محیط های آزمایشگاهی ، کار در کلینیک های پزشکی و مراکز تحقیقاتی است . کیفیت بالای این میکروسکوپ و نام کشور سازنده (ژاپن) روی این محصول دلیلی خواهد بود تا هر متقاضی برای این دستگاه ها را ترغیب به خرید e100 بکند . این افراد برای تهیه دستگاه پس از سخت گیری های شدید روی کیفیت و دوام محصول در نهایت به مرحله خرید و پرداخت پول برای آن خواهند رسید . بیشتر افراد در این مرحله

تانک ازت دهانه تنگ

تانک ازت دهانه تنگ : بیایید شرح عملکرد تانک ازت دهانه تنگ را با یک مثال ساده آغاز کنیم . فرض کنید در خیابان های شهر شما معبری وجود دارد که دارای 4 لاین یا مسیر ماشین رو بوده ، اما به دلایلی به دو یا یک راه کاهش یافته است . در این مثال که تصور آن حداقل برای پایتخت نشینان دشوار نیست ، زمانی که از چند لاین موجود در یک خیابان یا حتی بزرگراه ، دو تاین آن به پارک خودرو ها تخصیص می یابد ، عده ای ماشین خود را دوبل گذاشته و با وجود چاله ، ناهمواری غیر قابل عبور ، وجود خرده شیشه یا حتی تنگ شدن ذاتی خود خیابان ، مسیر بستری کافی برای عبور اتومبیل های در صف تردد نبوده و ترافیکی سنگین به وجود می آید . دقیقاً در چنین حالتیست که همه ماشین های موجود در صف ، در پی راه گرفتن از دیگری و رساندن خود به مجرای محدوده جلوتر می باشند .

ترازو آزمایشگاهی ارزان

ترازو آزمایشگاهی ارزان : استفاده از تجهیرات پیشرفته با قیمت ارزان یا حداقل منصفانه و مقرون بصرفه - همواره یکی از خواسته های فعالان و متخصصین محیط های آزمایشگاهی بوده است ، چرا که علاوه بر سنگینی مخارج خرید سخت افزارهای آزمایشگاهی ، بخش عمده‌ای از افراد شاغل در آزمایشگاه های مستقل نیز دارای استطاعت مالی قابل توجهی برای خرید دستگاه های چند میلیون تومانی نبوده و از سوی دیگر دانشجویانی که از این وسایل برای انجام امور پژوهشی خود و پیشبرد تحقیقاتشان استفاده می کنند نیز هنوز به بازدهی مالی مطلوبی نرسیده اند که بخواهند در این راه سرمایه گذاری کنند ، درنتیجه برای خرید این محصولات ناچار به گشتن در پی محصولات ارزان قیمت می باشند .

نمایندگی میکروسکوپ نیکون در ایران

قبل از پرداختن به نمایندگی میکروسکوپ نیکون در ایران بهتر است تا آشنایی مختصری با این شرکت ژاپنی و تاریخچه فعالیت آن داشته باشیم . شرکت نیکون به عنوان شرکتی ژاپنی در سال ۱۹۱۷ از ادغام چندین شرکت که در زمینه تجهیزات نوری فعالیت داشتند شروع به کار کرد . این شرکت در طی سال های مختلف سعی کرد تا در رقابت با کمپانی های مطرح جهان چون زایس و لیتز از عرصه رقابت عقب نمانده و در حوزه میکروسکوپ ها ، تجهیزات نقشه برداری و دستگاه های اندازه گیری نوری نیز وارد شود . آن ها کار خود را با تولید لنزهای دوربین ها شروع کردند و هم اکنون میتوانند انواع میکروسکوپ و تجهیزات تصویربرداری را نیز تولید نمایند ، به صورتی که در عرصه بین الملل یکی از برندهای معتبر در این زمینه تبدیل شده اند .

وجود نمایندگی میکروسکوپ نیکون در ایران برای استفاده کنندگان از محصولات این شرکت بسیار حائز اهمیت می باشد ، چرا که آن ها می توانند در صورت خرابی و آسیب دیدن

قیمت میکروسکوپ المپیوس

میکروسکوپ المپیوس را می توان جزء رتبه های اوّل در بین انواع میکروسکوپ به شمار آورد ، بنابراین خریداران زیادی به سمت آن جذب خواهند شد ؛ اما نکته ای که هر خریدار در درجه اوّل به آن توجه خواهد کرد قیمت میکروسکوپ المپیوس نسبت به امکاناتش خواهد بود . در ادامه بعد از بیان تاریخچه مختصر در مورد آن به معرفی عامل های تأثیرگذار در قیمتش خواهیم پرداخت .

تاریخ میکروسکوپ ها با یک اختراع توسط یک پدر و پسر هلندی از سازندگان عینک آغاز می شود . پس از آن ، پیشرفت های بیشتری در این زمینه در انگلستان و آلمان صورت گرفت . در ژاپن در طول دوره میجی (Meiji)، میکروسکوپ تولید شد و به عنوان دستگاه بزرگ کننده تصویر به فروش می رسید . با این حال ، توان این دستگاه ها در دوره میجی از میزان عملکرد میکروسکوپ اروپایی کمتر بود . تاکاشی یاماشیتا (Takeshi Yamashita) ، بنیانگذار المپیوس ، در ساخت میکروسکوپ های ژاپنی در این کشور بسیار تأثیر گذار بود . او یک شرکت را در سال 1919 در این زمینه و بخاطر دنبال کردن رویاهای خود تأسیس کرد . ایجاد این شرکت

ترازوی یک ده هزارم

ترازوی یک ده هزارم : می دانیم که ترازو وسیله ای برای سنجش جرم یا سنگینی مواد و محصولات مختلف است . اگرچه به دست آوردن جرم - یا با توجه به شدت گرانش منطقه توزین ، وزن آن به علل گوناگونی اتفاق می افتد ، اما عموماً وزن یک محصول یا برای دانستن ارزش بهای آن به ازای هر یک کیلوگرم ، یا معیاری برای اندازه گرفتن مقداری مشخص از آن (در کنار عاملی مانند حجم) و یا برای کسب و ارائه اطلاعاتی کلی از ویژگی های فیزیکی یک پدیده ( مانند وزن انسان یا یک تلوزیون ) مورد استفاده قرار می گیرد .

در همین رابطه و در امور آزمایشگاهی ، اغلب هدف دوم که به دست آوردن جرم مقدار مشخصی از ماده مورد نظر مطلوب ماست ، سبب استفاده از این وسیله می شود . ترازوی

روش کار با ترازوی آزمایشگاهی

روش کار با ترازوی آزمایشگاهی : همه کسانی که سابقه حضور در آزمایشگاه های شیمی را داشته و در آنجا به شبیه سازی پدیده ای طبیعی می پردازند به خوبی می داند که یکی از قوانین نانوشته در اینجا ، تکرار چند باره یک عمل برای رسیدن به جوابی مطلوب می باشد . افرادی که به رموز و پیچیدگی های شیمی آزمایشگاهی (و دیگر آزمایشات علمی) آشنایی نداشته باشند این تکرار را امری بیهوده دانسته و فرد آزمایشگر را به وسواس بیش از حد بر روی نتایج آزمایش متهم می کنند ؛ این در حالیست که ما به خوبی می دانیم که دلیل این تکرار چه بوده و چرا باید یک پدیده را چند بار آزمود و پاسخ یکتا و نهایی را از دل نتایج به دست آمده (خارج کردن نتایج دور از مُد آمارگیری و میانگین گیری بین سایر نتیجه ها) بیرون کشید .

میکروسکوپ پلاریزان ویکی پدیا

عبارت میکروسکوپ پلاریزان ویکی پدیا به عنوان موضوعی محبوب که اطلاعاتی کاربردی را با ساده ترین ادبیات ممکن در اختیار علاقه مندان قرار می دهد ، هم به میکروسکوپ پلاریزان اشاره دارد و هم به دانشنامه سایت ویکی پدیا ، درواقع هدف از بیان آن آشنا کردن افراد با ویژگی های این دستگاه در بطن محتویات سایت ویکی پدیا می باشد ، لذا در ادامه قصد داریم تا به معرفی این میکروسکوپ با استناد به اطلاعات این سایت و همچنین شرحی از این دستگاه با کلام مرسوم سایت ویکی پدیا بپردازیم ، اما پیش از آن آشنایی با تارنمای مذکور خالی از لطف نیست .

وبگاه ویکی پدیا یکی از دانشنامه های آزاد اینترنتی موجود در جهان است که تمامی افراد به راحتی می توانند به آن دسترسی داشته باشند . آزاد بودن آن به این معنا است که هر فرد می

اجزای میکروسکوپ نوری

اجزای میکروسکوپ نوری :

گاهی آشنایی با اجزای هر وسیله ساخت بشر و به عنوان مثال اجرای میکروسکوپ نوری ، میکروسکوپ پلاریزان یا میکروسکوپ بیولوژی می تواند نحوه استفاده از آن را برای ما راحت تر کند ، بدین منظور در این متن همراه ما باشید تا بعد از بیان تاریخچه ای مختصر درباره میکروسکوپ به معرفی اجرای آن بپردازیم .

در زمان های گذشته کوچکترین موجودات زنده ای را که افراد می شناختند تنها مواردی بود که به زحمت می شد آن ها را با چشم دید . ذهن کنجکاو بشر تنها به این کشفیات کوچک اکتفا نکرد و دائماً سوالاتی همچون این که "آیا موجوداتی از این کوچکتر وجود دارند ؟ " را در ذهن خود می پروراند . البته انسان آن

دستورالعمل استفاده از کرایو اسپری

دستورالعمل استفاده از کرایو اسپری : همه محصولاتی که توسط انسان ساخته می شوند دارای طرز کار مشخصی بوده که چنانچه در راه آن قدم برنداریم نمی‌توانیم از وسیله مذکور در شرایط آرمانی و با بازدهی حداکثریش استفاده نماییم . بدیهیست که این محصولات هرچه پیچیده تر بوده و توانایی انجام کارهای بیشتری را داشته باشند ، دارای طرز کار پیچیده تری نیز هستند که مستلزم یادگیریست ؛ کمااینکه در اطراف خود افراد متعددی را می بینیم که با داشتن یک سخت افزار هوشمند و پیشرفته ، نرم افزار های طراحی ، ابزار آلات کاربردی تولید یا یک دستگاه صنعتی چند منظوره ، بدون اینکه به همه وجوه آن واقف بوده و از پتانسیل حقیقی این داشته هایشان اطلاع داشته باشند ، تنها به بخش پیش پا افتاده امکانات آن تکیه کرده و با

کنیستر تانک ازت

کنیستر تانک ازت ابزاری است که در کار با نیتروژن مایع و استفاده از مخزن نگهداری آن مورد استفاده قرار می گیرد ، ابزار یکه پس از مقدمه ای کوتاه به شرح آن می پردازیم .

 تانک ازت به دلیل ویژگی های منحصر به فرد این مایع به شیوه ای خاص ساخته می شود . از این تانک تحت عنوان فلاسک نیتروژن نیز یاد می کنند ، چرا که عملکردی شبیه به فلاسک های معمولی در نگهداری آب گرم دارند . سازندگان این تانک ها را به صورت دو جداره و با بدنه ای از جنس آلومینیوم با عیار بسیار بالا می سازند تا توانایی نگهداری نیتروژن را با دمای منفی ۱۹۶ درجه سانتیگراد را داشته باشد و به راحتی آسیب نبیند . همان طور که می دانید بیشتر فلاسک ها دارای بدنه دو جداره بوده تا از هدر رفت گرما یا تماس مستقیم مواد

معرفی مواد شیمیایی آزمایشگاهی

اگر شما جز افرادی هستید که به دلیل شغل خود در محیط های آزمایشگاهی کار می کنید و یا رشته تحصیلی شما به گونه ای است که با لابراتوار و مواد شیمیایی مورد استفاده در آن سروکار دارید ، معرفی مواد شیمیایی آزمایشگاهی می تواند برای شما مفید باشد . چنانچه تجربه کار با این مواد را داشته باشید حتماً مشاهده فرموده اید که آن ها در ترکیب با یکدیگر فعل و انفعالات جالبی را از خود نشان می دهند . برای مثال اگر شما تخم مرغی را درون ظرف حاوی اسید قرار دهید می بینید که پوسته کلسیمی آن به‌ راحتی درون اسید حل شده و تنها لایه ای نازک اطراف تخم مرغ باقی می ماند که می توانید از طریق آن درون تخم مرغ را ببینید . این مواد همانند سایر محصولات تولیدی انسان با درجه های کیفی مختلفی تولید می شوند ،

خرید اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی

خرید اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی

در حال حاضر هر مجتمع پژوهشی برای خرید اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی حداقل یک بار به سایت های اینترنتی که این مواد را عرضه می کنند مراجعه کرده اند تا ضمن اطلاع از قیمت ها بتوانند به آگاهی بیشتری در مورد نوع مواد مصرفی و جدیدترین مواد تولیدی در این زمینه دسترسی پیدا کند . این فروشگاه ها باعث شده اند تا قدرت انتخاب مشتری نسبت به خرید از بازار های محلی افزایش پیدا کند . در مقایسه با شیوه های سنتی خرید همچون مراجعه به بازار محل سکونت ، این بار مشتریان بدون در نظر گرفتن محل زندگی می توانند کالای خود را از سایر نقاط کشور حتی در دورترین شهرها از

اطلاعات تماس

تهران - خیابان جمالزاده شمالی نرسیده به بلوار کشاورز، کوچه نیلوفر، بن بست گلبرگ، پلاک2، طبقه2
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
تلفن:  66597680 - 021
تلفن:  66597425 - 021

به ما بپیوندید