مواد شیمیایی آزمایشگاهی فلوکا : در بازار همه مواد و محصولاتی که عرضه آن ها انحصاری نبوده و حقوق معنوی تولیدشان در اختیار مجموعه های توانا در ساخت و بهینه سازی مستمر این کالاها قرار گرفته است ، همواره شاهدی رقابتی تنگاتنگ و نفسگیر میان رقبا و جدالی شیرین برای مشتریان هستیم . طبیعتاً وجود رقیبی قدرتمند سبب می شود تا عرصه بر شما تنگ تر شده و در بازارهای فروش سهم شما از مشتریان به ایشان منتقل گردد ، در نتیجه برای اینکه فرصت های درآمد زایی خود را به راحتی از دست نداده و سهم بیشتری از مبادلات تجاری را به خود اختصاص دهید ، شما نیز به سمت بهبود کیفیت و ظاهر کالاهای خود ، قیمت آن ها ، نحوه استفاده ، طول عمر و … تولیداتتان می روید ؛ رویه ای که در انتها به پویایی بازار ختم شده و سبب می شود تا محصولاتی بی کیفیت ، بدون جانشین و بدون بهبودی همواره با قیمتی گران در اختیار مردم نیازمند به این کالای خاص قرار نگیرند .

با بازگشت به مبحث مواد شیمیایی آزمایشگاهی فلوکا باید اذعان کنیم که به پیروی از توضیحات فوق ، وجود یک نام تجاری خوب علاوه بر پاسخگویی به خواسته های مشتری ، باعث پیدا شدن موادی با کیفیت تر در سطح یک جامعه آزمایشگاهی و باز شدن دست محققین در ابتیاع محصولاتی کاربردی تر می باشد .

مجموعه فلوکا (Fluka) پس از اینکه در دهه 50 میلادی در سنت گالن سوئیس تاسیس یافت ، به عنوان کارخانه تولید کننده مواد شیمیایی بر سر زبان ها افتاد . از آنجایی که ادغام یا فروش امتیاز یک مجموعه صنعتی بخش جدایی ناپذیری از بقا در چالش های اقتصادی امروز و زمینه ساز پیشرفت بخش های مختلف آن می باشد – کمااینکه بیشتر کمپانی های بزرگ در هر رشته ای حداقل یک بار با مجموعه دیگری ادغام شده اند – مجموعه فلوکا نیز در اواخر دهه هشتاد میلادی امتیاز خود را به مجموعه سیگما-آلریچ (Sigma-Aldrich) آمریکا که عرضه کننده محصولات ارگانیک و معدنی بود ، واگذار کرد . هرچند این مالیکت نیز ابدی نبوده و کمتر از پنج سال است که (از 2015) مجموعه هانی ول آمریکایی (Honeywell) خط تولید آن را به دست گرفته و بدون ایجاد تغییری در این نام تجاری – که سابقه تأمین مواد اولیه دانشمندان فراوانی را به مدت قریب به 7 دهه به همراه دارد – به تولید انواع حلال ها و مواد شیمیایی آلی می پردازد . گفتنیست که مواد شیمیایی آزمایشگاهی فلوکا در خط تولید این مجموعه محصولات متنوعی را آماده و عرضه می دارد که از مهمترین آن ها می توان به انواع مواد مصرفی ، فلرات و عناصر ، اسید و باز ، شناساگر ها ، واکنشگرها ، نمک ها ، کیت های تحقیقاتی ، محیط کشت ، آنتی بادی ، آنزیم ها ، فیلترها و نهایتاً انواع استانداردها یا عیار گیری کارل فیشر اشاره کرد .

مواد شیمیایی آزمایشگاهی فلوکا سالهاست که با ایجاد شرایطی ایده آل برای آزمایش در سراسر دنیا ، از دانش آموزان ابتدایی تا بزرگترین محققانی که در پی کشف ترکیبی برای اولین بار هستند را به گونه ای یاری کرده است تا خیالشان از خلوص ، میزان ، حجم و سایر ویژگی های فیزیکی و شیمیایی آن راحت بوده و تنها با استناد به توضیحات حک شده روی بسته آن را مورد استفاده قرار دهند .

استفاده از تکنولوژی بسته بندی مواد شیمیایی آزمایشگاهی که به صورتی دقیق و تضمینی محصولاتی را به متقاضیان ارائه می دهد ، بسته بندی ویژه مخصوص حجم های مشخص در انحلال و قدم گذاشتن در مسیر تهیه آسان گزارشات تحلیلی پس از آزمایش از مهمترین ویژگی ها مواد این مجموعه می باشد . گفتنیست که در ایران مجموعه ای به صورت رسمی نمایندگی این کالا را بر عهده نداشه و عملاً این نمونه ها از بستری تولید به مصرفی به دست مصرف کنندگان نمی رسند ؛ با این حال مجموعه تایسیز تجهیز شرایطی را به وجود آورده است تا کاربران ایرانی بتوانند از این محصولاتی با کروماتوگرافی و اسپکتروسکوپی تولید می شوند ، استفاده نمایند .

در نهایت گفتنیست که برای ابتیاع محصولات این مجموعه و سخت افزارهای مرتبط با آن ها مانند رفراکتومتر و پمپ خلا می توانید از بخش فروش تارنمای پیش روی کمک بگیرید .