فروش تانک ازت

فروش تانک ازت : در مقالات پیشین اشاره شد که تانک ازت محفظه ای مشابه دبه یا کلمن های آبیست که بی تردید آن ها را بارها و بارها از نزدیک دیده ایم ، با این تفاوت که محیط ایزوله آن قادر است تا هوای سرد داخلش را به خوبی حفظ نماید .

کاربرد عمده این محصول در علوم پزشکی و صنعت می باشد ، لذا در فروش تانک ازت عمده ترین افرادی که با آنان مواجه می شویم فعالانی در این زمینه ها می باشند . تانک ازت به ویژه در آزمایشگاه های پزشکی ، وظیفه حفظ و نگهداری از واحدهای خون ، تخمک و سایر سلول های زنده ای که با بیرون ماندن از بدن می میرند را بر عهده دارد .

سرمای موجود در تانک مذکور سبب می شود تا دمای مطلوب فعالیت عوامل مخرّب ازآن ها سلب شده و از سویی دیگر تاریکی مطلق آن نیز اجازه ورود نور خورشید و برخورد آن ها با محتویات منجمد شده را نمی دهد . شاید این سوال برای عموم مردم پیش آید که ظروف فراوانی قابلیت انجام چنین کاری را دارند ، اما چه عاملی فروش تانک ازت را تا این میزان پر اهمیت کرده است !

همانطور که اشاره شد ، اگر عناصری همچون نطفه انسان و حتی اعضا و جوارح بدن وی ملزم به نگهداری به مدت طولانی باشند ، این سرما که از سوی نیتروژن مایع یا تامین می شود .

این مایع دارای چنان قدرتیست که برخورد با آن می تواند باعث سوختگی شدید شده و چنانچه در محیطی بسته تبخیر شود به بیهوشی یا مرگ افراد در معرض آن بیانجامد ، به همین دلیل این ظرف از ماده ای نگهداری می کند که در عین خواص حیات بخشی می تواند جان انسان را نیز گرفته و در صورت وجود ترک ، تولید شبنم و عرق روی پوسته خارجی ، افزایش گنجایش و عدم وجود پیچ خلاء (به عنوان عوامل نامطلوب) به خسارات جبران ناپذیری بیانجامد .

درانتها لازم به ذکر است که علاقه مندان به خرید تجهیزات آزمایشگاهی ، میکروسکوپ بیولوژی ، میکروسکوپ پلاریزان و مواد شیمیایی آزمایشگاهیمی توانند با مراجعه به بخش های تعریف شده خواسته خود را مرتفع سازند.